დავით ონოფრიშვილის სამუშაო ვიზიტი ავსტრიაში
საქართველოს დაზღვევის სახელმწიფო ზედამხედველობის სამსახურის (ISSSG) უფროსი, დავით ონოფრიშვილი დელეგაციასთან ერთად, ავსტრიის საფინანსო ბაზრის საზედამხედველო უწყების (FMA) მიწვევით, ვენაში სამუშაო ვიზიტით იმყოფება.
24-27 მარტს, ავსტრიის დედაქალაქ ვენაში, გაფართოებული სამუშაო შეხვედრის ფორმატში, გაიმართა შეხვედრები  სხვადასხვა საკითხებზე . მონაწილეები გაეცნენ საზედამხედველო ორგანოს მიდგომებს და  საუკეთესო საერთაშორისო პრაქტიკას. სადაზღვევო სექტორში განხორციელებულ რეფორმებს, შედეგებს და არსებულ გამოწვევებს. მათ შორის, ადგილზე შემოწმების ასპექტებს,  საზედამხედველო ანგარიშების წარდგენისა და დამუშავების მეთოდებს, ბაზრის ზედამხედველობის და განცხადებების განხილვის მიმართულებით დადგენილ სტანდარტებს, საკანონმდებლო რეგულირების ტენდენციებს.
27 მარტს,  გაიმართა შემაჯამებელი  შეხვედრა   დელეგაციის ხელმძღვანელ დავით ონოფრიშვილსა  და  და ავსტრიის საფინანსო ბაზრის საზედამხედველო უწყების სადაზღვევო და საპენსიო  ზედამხედველობის  დეპარტამენტის ხელმძღვანელთან  პიტერ ბრაუმულერთან.  შეხვედრაზე  მიმოიხილეს  ორ უწყებას შორის  მიმდინარე  თანამშრომლობის   პროცესი  და  შეჯერდნენ სამომავლო   გეგმებზე.